MCleaner – Resimli Mesaj Temizleyici

Her gün telefonunuza gelen onlarca resimli mesajı tek tıkla temizleyebileceksiniz.

İletişimin çok geliştiği günümüzde hepimiz; apartman grubundan, arkadaş grubuna, iş yeri grubundan, gün gruplarına kadar birçok mesajlaşma uygulamasının gruplarına üyeyiz.

Haliyle de bu gruplara da sürekli; günaydın, hayırlı sabahlar, hayırlı Cumalar, kandiliniz mübarek olsun, iyi kandiller, iyi bayramlar gibi çeşitli resimli mesajlar sürekli geliyor. Bir zaman sonra telefonunuzun galerisi, bu istenmeyen resimli mesajlarla dolup taşıyor. Bu mesajları bulup, tek tek silmenin çok zahmetli olmasından dolayı çoğu zaman öylece bırakıyoruz ve bir süre sonra telefonun hafızası dolup taşıyor.

İşte bu sorunu gören bir geliştirici, yayınladığı uygulamayla soruna tek tıkla çözüm getiriyor. Şu an için sadece Android tabanlı telefonlarda kullanılabilen uygulama ile resimli mesajları bulup tek tıkla hemen silebiliyorsunuz.

Uygulamanın geliştiricisi Süleyman Üstün; “Çeşitli mesajlaşma uygulamalarında benim de dahil olduğum birçok kayıtlı grup var. Haliyle de bu gruplara gelen resimli mesajlar eksik olmuyor. Her gün sabahları ve özellikle de Cuma günleri gelen bu mesajlardan nasıl kurtulabilirim diye düşünürken aklıma bu fikir geldi.” diyor. Uygulamanın rağbet görmesi halinde ise iOS sürümünün de kısa sürede geliştirileceğini ekliyor.

Telefonun resim galerisini tarayıp içinde metin olan resimleri bulan MCleaner uygulaması, belirlenen anahtar kelimelere göre; günaydın, Cuma, kandil, bayram, yılbaşı ve diğer tüm resimli mesajları bir seferde silebiliyor.

Tamamen ücretsiz olan uygulamada arama ve silme limiti uygulanıyor. Dilerseniz paket satın alarak bu limitleri hemen kaldıra biliyorsunuz. Uygulamanın bulduğu resimli mesajları silebilmek için de ödüllü reklam izlemeniz yeterli oluyor. Reklamları görmek istemiyorsanız, yine paket satın alarak reklamları kapatabiliyorsunuz. Her bir paketin fiyatının, 9.90 TL olduğunu da hatırlatalım.

Son olarak, uygulamanın yeni kullanıcılar için sunduğu kampanya hakkında bilgi verelim. Eylül ayı içerisinde oturum açan ilk 100 kişiye 9.90 TL değerindeki Arama Paketi hediye ediliyor. Bu paketle, resim galerisinde aranacak olan son resim sayısı limitini kaldırabiliyorsunuz.

Süleyman ÜSTÜN

Bilişim Uzmanı, Sosyolog, Kamu Yönetimi, Felsefeci ve Sinemasever

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir